Klub Rekreacji Ruchowej,
Samoobrony i Sportów Walki KENKO
Realne Treningi Samoobrony – tel. 736 070 100
Krav Maga Tarchomin Warszawa, Samoobrona dla kobiet Warszawa Białołęka
Treningi samoobrony Zielonka, Kurs samoobrony Zielonka, Kurs samoobrony dla kobiet Zielonka
Kurs samoobrony dla kobiet Warszawa, Krav Maga dla kobiet Warszawa
Treningi personalne z samoobrony dla kobiet w Warszawie

O NAS

Klub Rekreacji Ruchowej, Samoobrony i Sportów Walki KENKO z siedzibą w Warszawie powstał w 2017r i został założony został przez pasjonatów sportu i rekreacji ruchowej, nie tylko w zakresie sportów czy sztuk walki (karate kyokushin, boks, kickboxing) i samoobrony ale także w kwestii biegania, pływania czy Nordic Walking.

Kadra Instruktorska i Trenerska Klubu KENKO

Krzysztof (rocznik 1978). Black Belt (Czarny Pas) Classic Krav Maga. Licencjonowany Instruktor Classic Krav Maga, Certyfikowany Instruktor Europejskiego Systemu Samoobrony DEFENDO (poziom Hard Target), 1 kyu Karate Kyokushin (ShinKyokushin, brązowy pas z czarnym pagonem). Licencjonowany Trener Sportu Karate Kyokushin. Trener Personalny z ukończonymi wieloma kursami i szkoleniami z zakresu treningu w sportach walki, fitnessu, podstaw dietetyki czy treningu siłowego z kettlebells lub innych form treningu funkcjonalnego.

Trener Krzysztof przygodę ze sportami walki zaczął w 1994 roku rozpoczynając treningi karate Kyokushin w Siedleckim Klubie Karate (dziś SKK ARIGATO) prowadzonym wtedy przez śp. Sensei Norberta Bogdańskiego. W latach 1998-2000 oraz 2004-2009 Instruktor Krzysztofbył asystentem Trenera Karate oraz instruktorem karate prowadząc zajęcia dla dzieci,młodzieży oraz dorosłych. W latach 2013 – 2018 trenował w warszawskim klubie karate Kyokushin (ShinKyokushin).

Krzysztof trenuje bieganie oraz jest fanem Nordic Walking – kiedyś nawet udawało mu się coś wygrać :) Obecnie trenuje do półmaratonu i biegów górskich.

Monika (rocznik 1980). Niebieski Pas Classic Krav Maga. Licencjonowany Instruktor Classic Krav Maga, Certyfikowany Instruktor Europejskiego Systemu Samoobrony DEFENDO (poziom Hard Target), 3 kyu Karate Kyokushin (ShinKyokushin, zielony pas z brązowym pagonem). Instruktor Monika to przede wszystkim dbanie o szczegóły w technikach samoobrony oraz szefowa działu: samoobrona dla kobiet. Na treningach jest zasadnicza i trudno jej podskoczyć :)

Instruktor Monika również przygodę ze sportami walki zaczęła w Siedleckim Klubie Karate, w roku 1996. Na pierwszym treningu poznała Krzysztofa :) W latach 2014 – 2018 trenowała w warszawskim klubie karate Kyokushin (ShinKyokushin).

Z powodzeniem startowała w zawodach Nordic Walking oraz biegach ulicznych.

Instruktor Agnieszka (rocznik 1987) Instruktor Samoobrony Klubu KENKO. Pomarańczowy pas Classic Krav Maga. W lutym 2019 roku rozpoczęła treningi Krav Maga w warszawskim klubie Fighter's Fitness. Absolwent AWF o specjalizacji promocja zdrowia. Jest nauczycielem WF-u w jednej z warszawskim szkół.  Propaguje aktywność fizyczną w tym biegi, pływanie oraz piłkę siatkową. Ma ukończone kursy z zakresu samoobrony dla kobiet oraz kurs „Bezpieczna nastolatka. Lekcja WF z elementami samoobrony”

Instruktor Wojtek(rocznik 1987) Instruktor Samoobrony Klubu KENKO. Zielony pas Classic Krav Maga. W lutym 2019 roku rozpoczął treningi Krav Maga w warszawskim klubie Fighter's Fitness. Swoją osobą propaguje aktywność fizyczną oraz prowadzi zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Instruktorzy Agnieszka i Wojtek to wychowankowie Moniki i Krzysztofa, którzy dali się zarazić pasją do sportów walki, w tym zrozumieli, co znaczy skuteczna samoobrona i jak ważne jest opanowania jej podstaw. Oboje uczestniczą w szkoleniach, kursach i seminariach organizowanych przez Saario Academy.

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy