Klub Rekreacji Ruchowej, Samoobrony i Sportów Walki

Samoobrona dla kobiet

OFERTA SAMOOBRONA DLA KOBIET

Samoobrona dla kobiet Warszawa to treningi samoobrony wg Krav Maga oraz Systemu Samoobrony Defendo – prosty i skuteczny program szkoleniowy z zasad bezpieczeństwa dla kobiet. Safe Woman Warszawa / Bezpieczna kobieta prowadzony jest przez instruktorów Monikę i Krzysztofa.

Kurs samoobrony dla kobiet to treningi grupowe w Warszawie (Białołęka / Tarchomin) przy ul. Strumykowej 21 w małej sali Białołęckiego Ośrodka Sportu, indywidualne, personalne treningi samoobrony dla kobiet, które prowadzimy na warszawskim Bemowie oraz szkolenia i kursy dla kobiecych grup zorganizowanych.

Czego nauczmy Cię na treningach Krav Maga dla kobiet ? Przede wszystkim wskażemy jak unikać miejsc niebezpiecznych, co zrobić gdy zostaniesz zaatakowana a następnie pokażemy techniki samoobrony dla kobiet. Skupiamy się na realności a to oznacza, że uczymy realnych technik samoobrony a nie tych magicznych sztuczek pokazywanych przez różnych dziwnych instruktorów sztuk walki. Skąd wynika nasze doświadczenie? Z analizy zagrożeń i ataków dokonywanych na kobietach i wobec kobiet.

Trening samoobrony dla kobiet Warszawa to nauka: bezpiecznej pozycji walki, poruszania się w pozycji walki, uników i bloków, ataków pięścią, nasadą dłoni i łokciem, kopnięć na strefę kroku oraz w kolano, walka / obrona w parterze (na ziemi), obrona przed duszeniem, obejmowaniem, chwytaniem za włosy, obrona przed  szantażem nożem czy pistoletem.

Czy Krav Maga jest dla kobiet? Tak. Przeczytaj co o tym pisze Instruktor Monika, nasza szefowa samoobrony dla kobiet.

Jesteś kobietą? Chcesz być trudnym celem, chronić siebie i swoich bliskich”? Dołącz do kursu samoobrony dla kobiet prowadzonego przez Klub KENKO Warszawa.

Nabór otwarty. Grupy mieszane. Pierwszy trening jest darmowy.

GRAFIK