Klub Rekreacji Ruchowej, Samoobrony i Sportów Walki

Krav Maga Białołęka. Krav Maga Tarchomin.

Krav Maga Białołęka. Krav Maga Tarchomin.

Krav Maga Białołęka. Krav Maga Tarchomin. Nauka samoobrony Warszawa Białołęka. Zajęcia z Krav Maga dla kobiet, mężczyzn oraz nastolatków od 13 roku życia. Postaw na profesjonalny klub sportowy.

Krav Maga Białołęka to skuteczna nauka skutecznych technik samoobrony prowadzona przez instruktorów Klubu KENKO Moniki i Krzysztofa, którzy od wielu lat trenują sporty walki.

Classic Krav Maga Białołęka to nauka umiejętności unikania lub minimalizowania ulicznej agresji oraz szybkiej reakcji w przypadku ataku.

Zajęcia Krav Maga na Tarchominie prowadzimy w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej w Warszawie.

Jesteśmy członkami międzynarodowej organizacji SAARIO ACADEMY i jako jedyni w tej części Warszawy mamy licencję na prowadzenie zajęć Classic Krav Maga.

Dlaczego warto wybrać treningi Krav Maga w Warszawie na Białołęce ? Classic Krav Maga to cofnięcie się do starych zasad Krav Maga, gdzie mniej znaczy więcej. Prostota w nauce samoobrony przekłada się na skuteczność w realnej samoobronie na ulicy. W odróżnieniu od innych organizacji Krav Maga w Warszawie, skupiamy się na kilkunastu technikach. Nie robimy z systemu walki i samoobrony sztuki walki. Szybko uczymy „jak być trudnym celem” i przetrwać w miejskiej dżungli.

Kontakt, kliknij Krav Maga Białołęka.