Klub Rekreacji Ruchowej, Samoobrony i Sportów Walki

O Nas

O Nas

Klub Rekreacji Ruchowej, Samoobrony i Sportów Walki KENKO z siedzibą w Warszawie powstał w 2017r i został założony został przez pasjonatów sportu i rekreacji ruchowej, nie tylko w zakresie sportów czy sztuk walki (karate kyokushin, boks, kickboxing) i samoobrony ale także w kwestii biegania, pływania czy Nordic Walking.

Kadra Instruktorska i Trenerska Klubu KENKO

KRZYSZTOF

Krzysztof (rocznik 1978). Black Belt (Czarny Pas) Classic Krav Maga. Licencjonowany Instruktor Classic Krav Maga, Certyfikowany Instruktor Europejskiego Systemu Samoobrony DEFENDO (poziom Hard Target), 1 kyu Karate Kyokushin (ShinKyokushin, brązowy pas z czarnym pagonem). Licencjonowany Trener Sportu Karate Kyokushin. Trener Personalny z ukończonymi wieloma kursami i szkoleniami z zakresu treningu w sportach walki, fitnessu, podstaw dietetyki czy treningu siłowego z kettlebells lub innych form treningu funkcjonalnego.

Trener Krzysztof przygodę ze sportami walki zaczął w 1994 roku rozpoczynając treningi karate Kyokushin w Siedleckim Klubie Karate (dziś SKK  ARIGATO) prowadzonym wtedy przez śp. Sensei Norberta Bogdańskiego. W latach 1998-2000 oraz 2004-2009 Instruktor  Krzysztof był asystentem Trenera Karate oraz instruktorem karate prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

W latach 2013 – 2018 trenował w warszawskim klubie karate Kyokushin (ShinKyokushin).

Krzysztof trenuje bieganie oraz jest fanem Nordic Walking – kiedyś nawet udawało mu się coś wygrać 🙂 Obecnie trenuje do półmaratonu i biegów górskich.

MONIKA

Monika (rocznik 1980). Brązowy Pas Classic Krav Maga. Licencjonowany Instruktor Classic Krav Maga, Certyfikowany Instruktor Europejskiego Systemu Samoobrony DEFENDO (poziom Hard Target), 3 kyu Karate Kyokushin (ShinKyokushin, zielony pas z brązowym pagonem). Instruktor Monika to przede wszystkim dbanie o szczegóły w technikach samoobrony oraz szefowa działu: samoobrona dla kobiet. Na treningach jest zasadnicza i trudno jej podskoczyć 🙂

Instruktor Monika również przygodę ze sportami walki zaczęła  w Siedleckim Klubie Karate, w roku 1996. Na pierwszym treningu poznała Krzysztofa 🙂

W latach 2014 – 2018 trenowała w warszawskim klubie karate Kyokushin (ShinKyokushin).

AGNIESZKA

Instruktor Agnieszka (rocznik 1987) Instruktor Samoobrony Klubu KENKO. Pomarańczowy pas Classic Krav Maga. W lutym 2019 roku rozpoczęła treningi Krav Maga w warszawskim klubie Fighter’s Fitness. Absolwent AWF o specjalizacji promocja zdrowia. Jest nauczycielem WF-u w jednej z warszawskim szkół.  Propaguje aktywność fizyczną w tym biegi, pływanie oraz piłkę siatkową. Ma ukończone kursy z zakresu samoobrony dla kobiet oraz kurs „Bezpieczna nastolatka. Lekcja WF z elementami samoobrony”

WOJTEK

Instruktor Wojtek(rocznik 1987) Instruktor Samoobrony Klubu KENKO. Zielony pas Classic Krav Maga. W lutym 2019 roku rozpoczął  treningi Krav Maga w warszawskim klubie Fighter’s Fitness. Swoją osobą propaguje aktywność fizyczną oraz prowadzi zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Instruktorzy Agnieszka i Wojtek to wychowankowie Moniki i Krzysztofa, którzy dali się zarazić pasją do sportów walki, w tym zrozumieli, co znaczy skuteczna samoobrona i jak ważne jest opanowania jej podstaw. Oboje uczestniczą w szkoleniach, kursach i seminariach organizowanych przez Saario Academy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.