Klub Rekreacji Ruchowej, Samoobrony i Sportów Walki


Facebook


Tiktok


Instagram


Youtube

MENU

Klub Rekreacji Ruchowej, Samoobrony i Sportów Walki KENKO  w Warszawie poleca swoje doświadczenie treningowe oraz osobiste a także wiedzę do współpracy przy organizacji szkoleń, eventów, wykładów, prelekcji oraz wyjazdów integracyjnych i imprez firmowych.

Samoobrona dla kobiet.

W przeciągu kilka lat przeprowadziliśmy wiele szkoleń dla kobiet, które pozwoliły im zapoznać się z podstawowymi aspektami unikania zagrożeń a także użycia prostych technik na ich odparcie. „Bezpieczna warszawianka” „Safe Woman”itd – przygotujemy szkolenie zgodnie z Twoim zainteresowaniem.  Przykładowy program szkolenia z bezpieczeństwa i samoobrony dla kobiet dla pań: „link do bloga” Wpis „Bezpieczna warszawianka – kurs samoobrony dla kobiet”

Bezpieczne dziecko – Safe Kid / Safe Teen.

Kurs / szkolenie z samoobrony skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponad podstawowych. Przeprowadzamy go na lekcji wychowania fizycznego lub w czasie wolnym od zajęć. Prosty przekaz, proste techniki oraz delikatny rygor na zajęciach pomaga nam przybliżyć zasady bezpieczeństwa osobistego młodym ludziom. Twoje dziecko musi czuć się bezpiecznie. Dlatego też nauczymy go podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz technik samoobrony idealnych dla dzieci i nastolatków, w tym nastolatek.

Podstawy realnej samoobrony dla klubów sztuk i sportów walki.

To specjalistyczne kurs / szkolenie, gdzie uczymy realnej samoobrony wykorzystując umiejętności uczestników zdobyte podczas treningów tradycyjnych sztuk walki. Wywodzimy się z karate Kyokushin. Kochamy tradycyjne sztuki i sporty walki. Wiemy, że warto uzupełniać treningi kursami skutecznej a zarazem realnej samoobrony, bo na ulicy nie ma zasad i piękna, które oferują sztuki walki.

Kurs może być w formie kilku zjazdów lub 2,5 h szkolenia z podstaw samoobrony / przetrwania w miejskiej dżungli. Nie uczymy tylko technik ale także sposobów zachowania się w przypadku ataku agresorów oraz unikania zagrożenia.

Szkolenia dla służb mundurowych, pracowników ochrony lub służb medycznych.

Specjalnie opracowane programy bezpieczeństwa osobistego oraz technik samoobrony do wykorzystania podczas pełnienia zadań służbowych. Ważnym element treningowy to zasada przejęcia kontroli nad agresorem nie robiąc mu fizycznej krzywdy. System samoobrony Defendo idealny jest dla służb ochrony oraz formacji mundurowych. Jednym z szkoleniowców Saario Academy jest Tomasz Maczuga – expert w dziedzinie posługiwania się tonfą oraz pałką teleskopową.

Każdy kurs, szkolenie, event, itd. kończy się rozdaniem imiennych certyfikatów uczestnictwa.

„BĄDŹ TRUDNYM CELEM – CHROŃ SIEBIE I SWOICH BLISKICH”