Klub Rekreacji Ruchowej, Samoobrony i Sportów Walki

Nauka samoobrony Warszawa Białołęka

Nauka samoobrony Warszawa Białołęka

Treningi Samoobrony: Skuteczna nauka samoobrony.

 Szukasz skutecznej nauki samoobrony w Warszawie na Białołęce? Skontaktuj się z nami!

– Telefon: +48 736 070 100, – Email: kravmaga.defendo@gmail.com

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych treningów samoobrony a mieszkasz na Białołęce / Tarchominie to Klub KENKO jest idealnym rozwiązaniem aby nauczyć Cię jak bezpiecznie przetrwać w miejskiej dżungli, poprawić Twoją kondycję, nauczyć Cię zasad bezpieczeństwa i unikania zagrożenia a także poznać proste techniki samoobrony.

Instruktorzy samoobrony na Białołęce:

Jesteśmy doświadczoną kadrą instruktorów i trenerów samoobrony. Na małej sali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej w Warszawie zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy sportów walki i samoobrony:

Instruktor KrzysztofCzarny Pas (Black Belt) Classic Krav Maga – skutecznego systemu walki i samoobrony, który od lat z powodzeniem jest wykorzystywany do szkolenia cywilów aby mogli obronić się na ulicy. Trener Krzysztof to także certyfikowany instruktor Europejskiego Systemu Samoobrony DEFENDO. Od 30 lat zajmuje się sportami walki. Długo ćwiczył karate kyokushin Białołęka (pas: 1 kyu) a zaczynał w Siedleckim Klubie Karate. Od wielu lat poszukiwał skutecznego systemu samoobrony, bo sztuki walki i sporty walki są piękne ale w starciu ulicznym nie zapewniają skuteczności – są nierealne. Fakt, może i wyglądają pięknie jak prezentuje je doświadczony instruktor karate (lub innej sztuki walki z Białołęki) ale w samoobronie ulicznej nie liczy się magia a realność. Tylko doświadczony trener samoobrony wie jak wygląda nauka samoobrony.

Oprócz prowadzenia zajęć z samoobrony na Białołęce oraz prowadzeniem szkoleń i kursów z samoobrony Instruktor Krzysztof jest Trenerem Personalnym oraz Trenerem Przygotowania Motorycznego. W swoich treningach wykorzystuje elementy zajęć z Jogi, Pilatesu, stretchingu czy treningu funkcjonalnego.

Instruktor Monika – Brązowy Pas Classic Krav Maga, Instruktor instruktor Europejskiego Systemu Samoobrony DEFENDO, posiadająca 3 kyu karate kyokushin. Trener Monika to świetnych technik – nie tylko sama prezentuje wysoki poziom ale potrafi przekazać wiedzę i szybko nauczyć podstawowych technik samoobrony. Monika prowadzi również szkolenie i kursy nauki samoobrony dla kobiet Warszawa Białołęka. Jako kobieta, wie co musi umieć słabsza płeć by skutecznie obronić się na ulicy.

Nauka samoobrony Warszawa Białołęka. Dla kogo i co robimy?

Nauka samoobrony na warszawskiej Białołęce ( nauka samoobrony Warszawa Tarchomin ) jest dedykowana osobom od 13 roku. Nasze specjalizacje w uczeniu samoobrony:

  1. Nauka samoobrony dla młodzieży Białołęka- Twoje dziecko czy nastolatek jest narażony na wiele nieprzyjemnych sytuacji. Musi wiedzieć jak reagować a gdy będzie zmuszony jakich technik samoobrony użyć aby spacyfikować ulicznego agresora. Nasze zajęcia z samoobrony to także budowanie pewności siebie, podniesienie sprawności fizycznej i elementy dyscypliny.
  2. Nauka samoobrony dla dorosłych Białołęka – Tarchomin. Tak samo jak w przypadku nastolatków uczymy prostych a zarazem skutecznych technik samoobrony. Nasi kursanci są zdziwieni, że prezentowane techniki podczas nauczania samoobrony są tak bardzo intuicyjne, że nie wymagają wielu lat ich nauki, czy bycia długoletniego ćwiczenia sztuk walki. To zapewnia Classic Krav Maga oaz System Samoobrony DEFENDO.
  3. Samoobrona dla kobiet Białołęka / Tarchomin – to przede wszystkim grupowe zajęcia, gdzie uczymy samoobrony i technik, które z powodzeniem wystarczą kobietom aby odpowiednio zareagowały na zaczepki czy ataki fizyczne. Do tego pokazujemy jak reagować i jak być pewną siebie.
  4. Nauka samoobrony przed szantażem nożem, atakiem nożownika czy szantażem bronią palną. Agresor uzbrojony w nóż czy pistolet to trudna sytuacja. Nie zawsze wystarczy mu nasz telefon czy portfel. Czasami trzeba wiedzieć jak nauczyć się samoobrony przed nożem aby przeżyć lub unieszkodliwić napastnika. Tego również uczymy.
  5. Seminaria dla grup zorganizowanych – szkoły, firmy i instytucje. Podczas kilku spotkań lub 2-3 godzinnych kursów uczymy samoobrony wg systemu DEFENDO. Jak reagować na zaczepki, jak przetrwać pierwszy atak, jak obronić się będąc na ziemi, jak wyjść z szarpania za włosy czy ubranie, czy również jak wyjść z duszenia i obchwytów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej nauki samoobrony na Białołęce. Jesteśmy polecanymi instruktorami samoobrony. Kursy samoobrony są prowadzone bezpiecznie i staramy się dopasować do każdego ćwiczącego. Twój stopień zaawansowania oraz poziom kondycji nie jest ważny. Ćwiczysz ile możesz a z czasem sam zauważysz, że chcesz więcej 🙂

Gwarancja skuteczności.

Jako profesjonalny klub sportów walki i samoobrony na Białołęce, dajemy Ci pełną gwarancję skuteczności w nauce samoobrony. Nie tworzymy magii i nie uczymy tysiąca technik. Przeczytaj: jaka sztuka walki jest najlepsza w samoobronie na ulicy.

Podsumowanie

Jesteśmy zaufanym partnerem w dziedzinie nauki samoobrony. Klub Rekreacji Ruchowej Samoobrony i Sportów Walki KENKO to członek Międzynarodowej Organizacji Saario Academy skupiającej praktyków, nie tylko w dziedzinie nauczania samoobrony (Krav Maga, Defendo) ale także w sportach walki jak boks, kickboxing, muay thai (boks tajski), judo, brazylijskie ju-jistsu czy karate. Tak, również w karate bo wielu naszych instruktorów prowadzących zajęcia z karate uzupełnia zajęcia o treningi samoobrony wg Krav Maga. Chcesz nauczyć się bronić? Kliknij: nauka samoobrony Białołęka i przyjdź na pierwszy darmowy trening samoobrony na Tarchominie. FB: Klub Kenko samoobrona Białołęka / samoobrona dla kobiet Białołęka .